Gravírování otisku s nožičkami

Chcete vidět, jaká objednávka mě v poslední době nejvíc překvapila? Jedna zákaznice mi napsala, že by si ráda objednala medailonek s gravírováním otisku nožiček svého miminka. To jsem sice ještě nikdy nedělala, ale vlastně proč ne… Pojďte se podívat, jak to dopadlo. 


Kvalita rozhodne

Nejdřív jsem vybrala otisk, který byl pro gravírování nejvhodnější. Kvalita otisku určuje i kvalitu samotného gravírování. Při pořizování otisku tedy nespěchejte a udělejte jich udělejte hned několik. Zvýšíte tak šanci, že bude jeden z otisků perfektní.

Při otisku se soustřeďte především na to, aby byl výrazný a hlavně úplný. Ať pak na výsledném obrázku například nechybí například prstík vašeho děťátka. :)

 

v (1)

Jakou barvu použít?  

Na internetu si můžete objednat speciální sadu na dětské otisky. Jde o větší barvicí polštářek obsahující barvu, kterou lze z ručiček snadno smýt. Cena sady se pohybuje mezi okolo 200,-. 

Otisky vždy vytvářejte na bílém pozadí. Poté ho vyfoťte či naskenujte v co nejvyšší kvalitě a fotku přiložte do přílohy při objednávání šperku. Pošlete mi klidně všechny otisky, které jste udělali, a já si vyberu ten nevhodnější. 

 

Co všechno lze otisknout? 

Nejčastěji rodiče otiskují nožičky a ručičky dětí, ale zkusit určitě můžete i otisk prstu. Ráda vám k samotnému otisku přidám i jméno či datum narození miminka. 

 

Produktové fotky s popiskem (2)

A pak už je to na mně

Následně otisk graficky upravím, připravím podklady pro gravírování a zadám do výroby. A jak dopadla moje "otisková" premiéra? Já myslím, že skvěle. Vygravírovaný otisk byl krásně výrazný, takže už stačilo medailonek zkompletovat s řetízkem a pečlivě vyleštit. 

 

IMG_20230914_115802 (1)_1

 

 


Jaké šperky se ke gravírování otisků hodí?
 

Na otisky se hodí spíše přívěsky, které jsou tzv. zavěšené (např. tento). U tzv. spojených přívěsků (jako je tento) je prostor trochu omezen dírkami po stranách, kvůli kterým je na přívěsku méně plochy na gravírování. Ideální jsou větší 16 mm přívěsky  - např. tento řetízek

 

Zpět do obchodu