Objednávky vytvořené po 15. 12. odesílám až po Novém roce. Děkuji za pochopení. Mějte krásné Vánoce!

Jak to funguje

 

Co vyrábím

Na mém eshopu najdete širokou nabídku šperků a doplňků, jejichž hlavním prvkem jsou vaše fotografie. Všechny šperky vyrábím ručně z ocelových komponentů (pokud není u produktu uvedeno jinak) a křišťálové pryskyřice. Fantazii se opravdu meze nekladou. Šperky a doplňky pro vás můžu vyrobit v podstatě z čehokoliv, co lze vyfotit nebo naskenovat a poslat emailem. Pokud nechcete použít čistě jen fotografii, může vaše objednávka vypadat třeba takhle:

Fotka v kombinaci s textem

 

Jak poslat fotografie

Po dokončení objednávky vám dorazí email, ve kterém najdete podklady k platbě. Stačí dát Odpovědět, jako přílohu přiložit vaši fotografii a případně mi napsat informace navíc. Pokud je fotografií více a email je "neunese", doporučuji využít službu, jako je třeba Úschovna. Na základě vámi zaslaných fotografií vám připravím grafické návrhy, které vám zašlu na schválení.

Nezapomeňte, že hezké šperky a doplňky je možné vyrobit pouze z kvalitních fotografií. Nejraději pracuji s fotkami pořízenými profesionálními fotografy, ale je možné použít i kvalitní fotografie z vašich foťáků a mobilů. Pokud nebudou vámi poslané fotografie na výrobu vhodné, napíšu vám to ještě před tím, než se do výroby pustím.

 

  

Jak výrobky vznikají

Šperky vyrábím z nerezové oceli (stainless steel). Jedná se o velmi odolný a stálý materiál, který je navíc antialergenní, což ocení osoby s citlivější pokožkou. Doplňky, které narozdíl od šperků nepodléhají takovému opotřebení a nejsou v takovém kontaktu s pokožkou, jsou vyrobeny z obecného, resp. bižuterního kovu. Přesnou informaci o použitém materiálu najdete vždy v popisku konkrétního produktu. Fotografie jsou vyvolány na kvalitní fotopapír a jsou poté v ocelovém lůžku zality pryskyřicí.

 ožež (2)

 

Jak dlouho to trvá

Objednávku odesílám  7-10 dní od připsání platby na účet. Pokud objednávku potřebujete dřív (jde třeba o dárek), napište mi. Zkusím udělat, co bude v mých silách.

 

..............................................................................................................................................................................................................................................


Kopie návrhu Platba a doprava_1

* U osobního odběru není možná platba v hotovosti. Produkty vyrábím až po zaplacení zboží (ze stejného důvodu nezasílám na dobírku). 


Doprava u objednávek nad 2 000,- je ZDARMA.

 

Máte nějaké otázky? Napište mi jola@jola-sperky.cz.

 

 

 

Tento skvělý web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.