Jak to funguje

1

Vyrábím ocelové šperky a doplňky, jejichž hlavním prvkem je vaše fotografie. Fotografii, kterou mi zašlete mailem, vyvolám, vložím do šperku a zaliji křišťálovou pryskyřicí. Často se mě ptáte, jestli si můžete fotografii později vyměnit - odpověď je tedy ne. Fotografie je díky pryskyřici v ocelovém lůžku již napevno. :)  

Bez názvu

  

2

Velmi jednoduše. Jakmile dokončíte objednávku, dorazí vám email s její rekapitulací. Do odpovědi na tento mail stačí vložit vaši fotku, a mail mi poslat zpět. 

Pokud se nedokážete rozhodnout, jakou fotku vybrat, pošlete mi jich klidně víc. Udělám vám ořezy u všech a pošlu vám je zpět. Budete si tak moct výsledek lépe představit a v klidu si jednu z fotek vybrat. :) 

   

GRAVÍROVÁNÍ 

Kopie návrhu Platba a doprava (930 × 312 px) (930 × 360 px) (930 × 390 px) (1000 × 430 px) (1200 × 530 px) (1400 × 650 px) (2000 × 800 px) (2500 × 1300 px)

 

3

Moje práce začíná už v počítači - vaši fotografii upravím tak, aby ve výrobku vypadala co nejlépe, oříznu ji, a pokud si to přejete, vložím do ní text. Návrh vám pošlu, abyste si dokázali představit, jak bude fotografie ve šperku vypadat. 

Jakmile mi dáte zelenou, nechám fotku vyvolat na kvalitní fotopapír. Poté vyrobím samotný šperk a fotografii vlepím do ocelového lůžka, ve kterém ji zaliji křišťálovou pryskyřicí, která na fotografii vytvoří krásnou lesklou čočku.


Krásné svátky! (3)

Ideální jsou samozřejmě fotky od profesionálního fotografa, velmi často ale vyrábím i z fotek vyfocených jednoduše na mobil a výsledky jsou taky úžasné. Nádherné šperky vznikají i z fotek, do kterých byste to zprvu vůbec neřekli (znáte záchodové selfie? - jo jo, i z těch ;) ).

Pokud fotka není pro ořez vhodná (stává se to většinou proto, že mi její kompozice nedovolí kruhový ořez), nic se neděje - napíšu vám a vybereme jinou. 

 

Některé fotky nejsou pro kruhový ořez úplně vhodné - především ty, kde jsou osoby blízko kraje fotky.  

WrongCorrect

5_2

Nejčastěji vyrábím čistě z fotek, ale není problém zkombinovat fotku s textem či navrhnout pouze text. Vymyslet lze v podstatě cokoliv, jen je potřeba brát v potaz velikost finálního výrobku (bude tam text vůbec vidět?). Pokud si nejste jistí, napište mi. Vaši představu probereme a vše vymyslíme tak, aby byl výsledek dokonalý. :) 

 

 6

Objednávku odesílám zhruba 5 dní od připsání platby na účet (v případě gravírování vlastního textu se doba odeslání prodlužuje na cca 14 dní). Pokud objednávku potřebujete dřív (jde třeba o dárek k určité příležitosti), napište mi a já zkusím udělat vše, co bude v mých silách. :)


Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

 

Zpět do obchodu