Objednávky vytvořené po 15. 12. odesílám až po Novém roce. Děkuji za pochopení. Mějte krásné Vánoce!

Jak to funguje

Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Návrh bez názvu (2)

 

Co vyrábím

Na mém eshopu najdete širokou nabídku šperků a doplňků, jejichž hlavním prvkem jsou vaše fotografie. Všechny šperky vyrábím ručně z ocelových komponentů (pokud není u produktu uvedeno jinak) a křišťálové pryskyřice. Fantazii se opravdu meze nekladou. Šperky a doplňky pro vás můžu vyrobit v podstatě z čehokoliv, co lze vyfotit nebo naskenovat a poslat emailem. Pokud nechcete použít čistě jen fotografii, může vaše objednávka vypadat třeba takhle:

Fotka v kombinaci s textem

 

Jak poslat fotografie

Po dokončení objednávky vám dorazí email, ve kterém najdete podklady k platbě. Stačí dát Odpovědět, jako přílohu přiložit vaši fotografii a případně mi napsat informace navíc. Pokud je fotografií více a email je "neunese", doporučuji využít službu, jako je třeba Úschovna. Na základě vámi zaslaných fotografií vám připravím grafické návrhy, které vám zašlu na schválení.

Nezapomeňte, že hezké šperky a doplňky je možné vyrobit pouze z kvalitních fotografií. Nejraději pracuji s fotkami pořízenými profesionálními fotografy, ale je možné použít i kvalitní fotografie z vašich foťáků a mobilů. Pokud nebudou vámi poslané fotografie na výrobu vhodné, napíšu vám to ještě před tím, než se do výroby pustím.

 

  

Jak výrobky vznikají

Šperky vyrábím z nerezové oceli (stainless steel). Jedná se o velmi odolný a stálý materiál, který je navíc antialergenní, což ocení osoby s citlivější pokožkou. Doplňky, které narozdíl od šperků nepodléhají takovému opotřebení a nejsou v takovém kontaktu s pokožkou, jsou vyrobeny z obecného, resp. bižuterního kovu. Přesnou informaci o použitém materiálu najdete vždy v popisku konkrétního produktu. Fotografie jsou vyvolány na kvalitní fotopapír a jsou poté v ocelovém lůžku zality pryskyřicí.

 ožež (2)

 

Jak dlouho to trvá

Objednávku odesílám  7-10 dní od připsání platby na účet. Pokud objednávku potřebujete dřív (jde třeba o dárek), napište mi. Zkusím udělat, co bude v mých silách.

 

..............................................................................................................................................................................................................................................


Kopie návrhu Platba a doprava_1

* U osobního odběru není možná platba v hotovosti. Produkty vyrábím až po zaplacení zboží (ze stejného důvodu nezasílám na dobírku). 


Doprava u objednávek nad 2 000,- je ZDARMA.

 

Máte nějaké otázky? Napište mi jola@jola-sperky.cz.

 

 

 

Tento skvělý web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.