Jak to funguje

3_2

 

Co jsou JOLA šperky? 

Značka Jola to jsou jedinečné personalizované šperky s gravírováním a přívěsky s fotografií, které jinde nenajdete. Jejich výrobě se věnuju už několik let a troufám si tvrdit, že ji mám v malíčku. :)

Co je na špercích Jola jedinečné? 

Každý šperk, který na eshopu najdete, má obrovské množství variant - můžete si zvolit druh a počet přívěsků, které ho budou zdobit, a pokud je to možné, vybíráte si i barevnou variantu a velikost šperku.  

BLOG - úvodní fotka (15) (2)

 
MŮJ TIP: Nerozhodujte se pouze podle první fotografie produktu, ale nahlédněte i do galerie fotek. Většina šperků má obrovské množství variant. V galerii najdete bohatou inspiraci. :)

 

Jak si šperk objednat? 

Objednání šperku je velmi jednoduché. U vybraného šperku si navolíte přívěsky, které si přejete, popř. další věci jako barva šňůrky, typ řetízku apod., přiložíte fotografii či upřesníte gravírování, objednáte a zbytek už je na mě. :)

Do mailu vám pošlu návrh ořezu fotografie a návrh textu ke gravírování. Jakmile si vše odsouhlasíme, vrhnu se na samotnou výrobu. BLOG - úvodní fotka (13)

Jak šperky vyrábím?

Moje práce začíná už v počítači - vaši fotografii upravím tak, aby ve výrobku vypadala co nejlépe, a oříznu ji dokulata. Stejně tak připravím i podklady ke gravírování a vše vám pošlu ke schválení.

Jakmile mi dáte zelenou, vyvolám fotografii na kvalitní fotopapír. Poté vyrobím samotný šperk a fotografii vlepím do ocelového lůžka, ve kterém ji zaliji křišťálovou pryskyřicí, která na fotografii vytvoří krásnou lesklou čočku.


Jak to funguje s gravírováním? 

Co se týče gravírování, zadávám ho firmě, která je na něj perfektně vybavená gravírovacím laserem. Vlastní gravírovačka je ale mým plánem do budoucna. :)

Vše o gravírování jsem vám sepsala v tomto článku. :)

 20240208_101900
Gravírování v sobě ukrývá nekonečné množství možností, jak vytvořit krásný osobní šperk.  Třeba s pomocí dětské kresby. 

 

Jaké fotky se na výrobu hodí?

Ideální jsou samozřejmě fotky od profesionálního fotografa, velmi často ale vyrábím i z fotek vyfocených jednoduše na mobil a výsledky jsou taky úžasné. 

Pokud se nedokážete rozhodnout, jakou fotku vybrat, pošlete mi jich klidně víc. Udělám vám ořezy u všech a pošlu vám je zpět. Budete si tak moct výsledek lépe představit a v klidu si jednu z fotek vybrat. :) 

 
Některé fotky nejsou pro kruhový ořez úplně vhodné - především ty, kde jsou osoby blízko kraje fotky.  

WrongCorrect
Jak dlouho výroba trvá? 

Doba dodání šperku se liší v závislosti na tom, jaký typ přívěsků si zvolíte. Nejdéle trvá šperk s gravírováním vlastního textu (odesílám za 5-10 dní). Šperky pouze s fotografií pak odesílám za 3-5 dní od připsání platby na účet. 

Pokud objednávku potřebujete dříve (jde třeba o dárek k určité příležitosti), napište mi a já udělám vše, co bude v mých silách. :)

2_1
Každý šperk odesílám dárkově zabalený. Pokud chcete něco speciálního, mrkněte na nabídku dárkových krabiček


Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Podívejte se na vaše Nejčastější dotazy


Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

 BLOG - úvodní fotka (13) (1)

Zpět do obchodu