Do konce února je u objednávek nad 1000,- DOPRAVA ZDARMA. Stačí v košíku zadat kód "MDZ". 🤫🩷

Jak to funguje

Co vyrábím? 

Vyrábím ocelové šperky a doplňky, jejichž hlavním prvkem je vaše fotografie nebo přívěsek s gravírováním. Vaši fotografii vyvolám, vložím do šperku a zaliji křišťálovou pryskyřicí. Často se mě ptáte, jestli si můžete fotografii později vyměnit - odpověď je tedy ne. Fotografie je díky pryskyřici v ocelovém lůžku již napevno. :)  

Bez názvu

  

Jak mi fotografii poslat? 

Fotografii můžete nahrát přímo u produktu, anebo mi ji poslat v příloze jako odpověď na mail, který vám dorazí ihned po dokončení objednávky. 

Pokud se nedokážete rozhodnout, jakou fotku vybrat, pošlete mi jich klidně víc. Udělám vám ořezy u všech a pošlu vám je zpět. Budete si tak moct výsledek lépe představit a v klidu si jednu z fotek vybrat. :) 

   

Jak to funguje s gravírováním? 

Vše o gravírování najdete v tomto článku. :)

 

Jak dlouho to trvá? 

Doba dodání šperku se liší v závislosti na tom, jaký typ přívěsků si zvolíte. Nejdéle trvá šperk s gravírováním vlastního textu (cca 7-10 dní). Šperky s fotografií pak odesílám za 2-5 dní od připsání platby na účet. 

Pokud objednávku potřebujete dříve (jde třeba o dárek k určité příležitosti), napište mi a já udělám vše, co bude v mých silách. :)

 

Jak šperky vyrábím?

Moje práce začíná už v počítači - vaši fotografii upravím tak, aby ve výrobku vypadala co nejlépe a oříznu ji dokulata. Návrh vám pošlu, abyste si dokázali představit, jak bude fotografie ve šperku vypadat. 

Jakmile mi dáte zelenou, nechám fotku vyvolat na kvalitní fotopapír. Poté vyrobím samotný šperk a fotografii vlepím do ocelového lůžka, ve kterém ji zaliji křišťálovou pryskyřicí, která na fotografii vytvoří krásnou lesklou čočku.


Jaké fotky se na výrobu hodí?

Ideální jsou samozřejmě fotky od profesionálního fotografa, velmi často ale vyrábím i z fotek vyfocených jednoduše na mobil a výsledky jsou taky úžasné. Nádherné šperky vznikají i z fotek, do kterých byste to zprvu vůbec neřekli (znáte záchodové selfie? - jo jo, i z těch ;) ).

Pokud fotka není pro ořez vhodná (stává se to většinou proto, že mi její kompozice nedovolí kruhový ořez), nic se neděje - napíšu vám a vybereme jinou. 

 

Některé fotky nejsou pro kruhový ořez úplně vhodné - především ty, kde jsou osoby blízko kraje fotky.  

WrongCorrect

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Podívejte se na vaše Nejčastější dotazy


Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

 

Zpět do obchodu