O mně

Vyrábím pro vás šperky

DSC_5110


Jmenuji se Tereza, je mi 33 let, bydlím v Brně, jsem máma dvou kluků a přála bych si každé ráno po probuzení vypadat tak jako na fotce výše. To je ale jen sen, který se mi nesplní. :) Už tři roky se věnuji výrobě šperků a doplňků, jejichž hlavním prvkem jsou vaše fotografie. Začátky rozhodně nebyly procházka růžovou zahradou - pryskyřice, kterou fotografie zalévám, je dost náladový a nevyzpytatelný materiál. Myslím ale, že po třech letech se mi ji podařilo zkrotit a práci s ní mám v malíčku. 


Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Návrh bez názvu


Od doby, co jsem eshop založila, se samozřejmě objevilo pár momentů, kdy jsem přemýšlela nad smyslem toho všeho. Mým hnacím motorem však bylo vědomí, že všechny ty věci, které vyrobím, vám dělají obrovskou radost a já celý ten proces od komunikace s vámi až po výrobu prostě miluju.

Nemít fotky své rodiny jen v mobilu nebo v rámečcích na zdi, ale mít je doslova a do písmene při ruce (nebo na ruce), mi přijde jako geniální nápad! Sama denně nosím řetízek s fotkou své rodiny (je to ale zřejmě poslední věc, kterou jsem si pro sebe vyrobila - mám totiž pocit, že co se naše rodina rozrostla na čtyři členy, naše fotky už nikdy nebudou normální :D)

  1G7A1256_1

 

Za každou fotkou se skrývá nějaký příběh, tak proč ho nepřeměnit v kouzelný šperk. Pokud potřebujete poradit nebo se na cokoliv zeptat, neváhejte mi napsat na Facebooku, Instagramu nebo mi napište mail na jola@jola-sperky.cz. 

 

Budu se těšit!

 

podpis

 

Tento skvělý web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.