O mně

dfsdfsd (1) 

Jmenuji se Tereza, žiju v Brně a jsem typickou představitelkou příběhu o matce na mateřské, která měla obrovské nutkání utéct od každodenní péče o děti a vytvořit něco vlastního. :) 

 

Jako správná matka se ráda obklopuju fotkami svých dětí, a tak se pomalu vykrystalizoval nápad mít jejich fotky nejen v mobilu a v rámečcích na zdi, ale dát jim podobu šperku. A tak pomalu a krok za krokem začala vznikat Jola - eshop, který mě i po letech neskutečně baví a nabíjí energií. 

 

 "Nejsem žádná "super-woman", která začíná den jógou a meditací a "byznys" a péči o děti má v malíčku. Vlastně dost často dobíhám na poštu s balíčkama minutu před zavíračkou, žiju úplně obyčejný život mámy z paneláku, bojím se řídit a je ještě pár dalších věcí, kterými se nechlubím, ale vám je povím. ;)"

Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Návrh bez názvu (5)

 

Ale nebojte se - šperky vyrábím nádherné, hlavu mám plnou nápadů a zákazníci se u mě mají jako v bavlnce. A pokud se mi přece jenom něco nepovede, dělám to nejlepší podle svého vědomí a svědomí, abych chybu napravila a vy se ke mně rádi vraceli. :)

 

Věci, které vyrábím, vám dělají obrovskou radost a já celý ten proces od komunikace s vámi až po výrobu prostě miluju. A tak pokud potřebujete poradit nebo se na cokoliv zeptat, neváhejte mi napsat na Facebooku, Instagramu nebo mi napište mail na jola@jola-sperky.cz.  

 

Krásné svátky! (1)

Zpět do obchodu