O mně

 Jola (5)

Jmenuji se Tereza, je mi 34 let, bydlím v Brně a jsem máma dvou kluků. Před čtyřmi roky jsem se zamilovala do křišťálové pryskyřice a nápadu vyrábět z ní a fotografií šperky a doplňky.  


Začátky rozhodně nebyly procházka růžovou zahradou - pryskyřice, kterou fotografie zalévám, je dost náladový a nevyzpytatelný materiál. Myslím ale, že po těch letech se mi ji podařilo zkrotit a práci s ní mám v malíčku. :)

 

Kopie návrhu Kopie návrhu Přidat nadpis (1)_1

 Divné fakty (2)_1

 

 

Věci, které vyrábím, vám dělají obrovskou radost a já celý ten proces od komunikace s vámi až po výrobu prostě miluju. Nemít fotky své rodiny jen v mobilu nebo v rámečcích na zdi, ale mít je doslova a do písmene při ruce (nebo na ruce), mi přijde jako geniální nápad! 


Sama denně nosím
řetízek s fotkou své rodiny (je to ale zřejmě poslední věc, kterou jsem si pro sebe vyrobila - mám totiž pocit, že co se naše rodina rozrostla na čtyři členy, naše fotky už nikdy nebudou normální :D). 


Pokud potřebujete poradit nebo se na cokoliv zeptat, neváhejte mi napsat na Facebooku, Instagramu nebo mi napište mail na jola@jola-sperky.cz

 

Těším se na Vás!

 

Krásné svátky! (1)