O mně

Vyrábím pro vás šperky

DSC_5110


Jmenuji se Tereza, je mi 32 let, bydlím v Brně, jsem máma dvou kluků a přála bych si každé ráno po probuzení vypadat tak jako na fotce výše. :) To je ale jen sen, který se mi nesplní. 

Asi jako každá máma, mám mobil a počítač plný fotek svých dětí. Mám dost krátkou paměť, takže jsou pro mě tyhle fotografie takové „instantní vzpomínky". Díky nim si rychle připomenu ty nejhezčí momenty ze svého života a jak mi bylo dobře. (To, že mi syn u fotografky většinu času proplakal a já byla zpocená jak myš, člověk rád zapomene.) :)

Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Návrh bez názvu_1

 

Když mě napadlo, že by mohlo být skvělé zkombinovat fotky s kvalitními šperky, věděla jsem, že pokud to vyjde, bude to trefa do černého! Nemít fotky své rodiny jen v mobilu nebo v rámečcích na zdi, ale mít je doslova a do písmene při ruce (nebo na ruce), mi přijde jako geniální nápad! Nápad je ale jedna věc a jeho realizace věc druhá. 

Napsali o mně:
Tereza vyrábí malé věci s velkým významem. Vymyslela šperky, které mají osobní hodnotu

DSC_5414

 

Musela jsem přijít na to, jak zmenšit fotografie na velmi malý rozměr tak, aby neztratily nic ze své kvality, jak fotografie kvalitně vyvolat, musela jsem vymyslet produkty, otestovat materiály, nafotit výrobky, postavit eshop, vyřešit byrokracii... A to nemluvím o práci s křišťálovou pryskyřicí, kterou fotografie zalévám. Řeknu vám – v životě jsem neviděla náladovější materiál. Těch nervů, co mě stála, než jsem přišla, jak na ni!

 Do tohoto náramku jsem vtiskla svůj vztah s manželem. Od první společné fotky po narození syna. (2)

Dáváte mi do rukou své osobní fotky, momenty, které jsou pro vás velmi důležité, často jde o fotky lidí, které už nejsou mezi námi. A já si toho moc vážím.
podpis

 

Tento skvělý web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.