O mně

dfsdfsd (1) 

Jmenuji se Tereza, žiju v Brně a jsem máma dvou kluků. S výrobou personalizovaných šperků jsem začala už na mateřské, kdy byl pro mě eshop příjemným relaxem.

Nadšení u mě ale neochladlo ani po letech, naopak - ke šperkům s fotografií jsem přidala i gravírování, postupně jsem rozšířila nabídku šperků a eshop vyladila tak, aby se vám tu příjemně nakupovalo. :)

Návrh bez názvu (11)_1

S výrobou šperků mám zkušenost už od dětství, u těch personalizovaných mě ale nadchlo, kolik se toho s nimi dá vymyslet. 


Mou radostí je pro vás tyto šperky nejen vyrábět, ale také vás inspirovat a ukazovat vám možnosti, jaké úžasné šperky lze díky personalizování vyrobit. Mou inspiraci můžete sledovat na Instagramu, Pinterestu nebo na blogu
  

1_2


"Nejsem žádná "super-woman", která začíná den jógou a meditací a "byznys" a péči o děti má v malíčku. Vlastně dost často dobíhám na poštu chvíli před zavíračkou a žiju úplně obyčejný život mámy z paneláku."

Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Návrh bez názvu (5)

 

Ale nebojte se - šperky vyrábím nádherné, hlavu mám plnou nápadů a zákazníci se u mě mají jako v bavlnce. A pokud se mi přece jenom něco nepovede, dělám to nejlepší podle svého vědomí a svědomí, abych chybu napravila a vy se ke mně rádi vraceli. :) 

Pokud potřebujete poradit nebo se na cokoliv zeptat, neváhejte mi napsat na jola@jola-sperky.cz.  

 

Krásné svátky! (1)

Zpět do obchodu