Ocelové náušnice: Tipy, co si na ně nechat vygravírovat

Kopie návrhu BLOG článek (500 × 150 px) (500 × 160 px) (3) (1)


Náušnice nejsou zrovna tradiční šperk, co se gravírování týče. O to víc mě lákalo je na eshop zařadit, a nabídnout vám tak něco, co jinde nenajdete. Přináším vám pár tipů co si na , či na šperky obecně, nechat vygravírovat. Náušnice totiž mají jednu velikou výhodu - jsou dvě, a tak nabízejí pro gravírování hned dvojnásobné množství prostoru. :)

 

KŘESTNÍ JMÉNA

Nápad, který využijete především v případě dětí, ideálně pokud se jejich počet rovná dvě. :) Na každou náušnici pěkně jméno jednoho dítka a pod něj klidně i datum narození. 

IMG_20230419_154618

 

JMÉNO A DATUM

Podobný tip jen v lehké obměně - na jednu náušnici jméno potomka, na druhou pak datum jeho narození. Čerstvou maminku tímto dárkem s údaji o jejím miminku bezpochyby velmi příjemně překvapíte.

TIP:
Pokud jste pozvané na svatbu a přemýšlíte nad netradičním dárkem pro nevěstu, nechte na jednu náušnici vygravírovat iniciály nevěsty a ženicha a na druhou pak datum jejich svatby. Darujete jí tak krásnou památku na tento důležitý den. 

 IMG_20230315_130808 - kopie

 

ZNAKY A SYMBOLY

Jedna milá zákaznice si u mě objednala náušnice a jako podklady ke gravírování mi poslala dvě ne zrovna kvalitní fotografie tetování na lidském těle. Nejdříve jsem se orosila a chystala jsem se jí napsat, že to zřejmě nepůjde, pak jsem si ale řekla, že za pokus nic nedám.

Sedla jsem si k počítači a po chvíli se mi podařilo symboly z fotografií vytáhnout. Výsledkem, který mě samotnou překvapil, jsou náušnice, u kterých má jejich majitelka jistotu, že je nenosí nikdo jiný na světě. 

IMG_20230330_143723 - kopie_1

Náušnice, které vznikly podle fotografií tetování. 


CITÁTY

Občas narazíme na citát, který s námi osobně velmi rezonuje a rádi si jej připomínáme. To však neznamená, že si ho hned musíme nechat vytetovat na zápěstí.

Pokud není citát moc dlouhý a dá se hezky rozdělit na dvě části, je možné nechat vygravírovat jeho začátek na jednu náušnici a pokračování na druhou. Třeba jako v případě oblíbeného citátu od autora Malého prince - Správně vidíme..., ...jen srdcem


Náušnice si můžete OBJEDNAT ZDE a pokud si svým nápadem ohledně gravírování nejste jisté, napište mi mail na jola@jola-sperky.cz. Spolu to určitě vymyslíme. :)

Zpět do obchodu