V týdnu od 30. května budu z důvodu stěhování odbavovat objednávky se zdržením (cca 5-7 dní). Děkuji za pochopení :)

Vyrobte dárek za pár korun! Fotomagnety jako od profíka

Kopie návrhu Kopie návrhu Návrh bez názvu

 

Časy, kdy se vaše maminka pod stromečkem dojatě rozplývala nad koulí vyrobenou z novin, špejlí a kila lepidla, kterou jste pracně usmolili ve školce, je asi nadobro pryč. To ale neznamená, že byste měli rezignovat na vlastnoručně vyrobené dárky! Zvlášť pokud je jejich výroba rychlá, jednoduchá a levná (jeden magnet vás vyjde zhruba na 10 kaček). 

 

Na výrobu fotomagnetů budete potřebovat:

  • samolepicí magnetickou folii

  • fotografie v malých rozměrech

  • nůžky

 

kkk_1

 

Na začátek se trochu protáhneme. Nahrajte si na flashku nebo do mobilu fotky, které budete chtít na magnety použít, a vyražte do nejbližší drogerie Rossman nebo prodejny FOTOLAB. Ve velké většině z nich totiž najdete CEWE fotokoutek, u kterého si můžete na počkání vyvolat své fotografie. V nabídce je několik typů rozměrů i koláží. My zvolíme typ "filmový pás", protože to je přesně ten malý rozměr, který budeme na fotomagnety potřebovat (1 ks stojí 19,90).

 

jjjjjj 

 

Až budete mít teplé fotografie v kapse, vezměte to ještě přes výtvarné potřeby. V těch lépe zásobených totiž seženete samolepicí magnetickou folii. Většinou se prodávají v rozměru A4 (cena je zhruba 50,- a vystačí vám zhruba na 24 magnetů), ale koukala jsem, že na internetu je seženete i v celých rolích (to je tip pro ty, kteří chtějí doma rozjet výrobu fotomagnetů ve velkém ;)). Následující postup práce je asi jasný i tomu největšímu výtvarnému antitalentu. Celý pás fotografie nalepte na folii, obstřihněte, rozstříhejte a pak už se jen kochejte vlastními "foto" výrobky. :)

 

Čtěte také:

5 TIPŮ, jak přežít (a užít si) rodinné focení

 

IMG_20191011_134235

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení