Vyrobte dárek za pár korun! Fotomagnety jako od profíka

Kopie návrhu Kopie návrhu Návrh bez názvu

 

Časy, kdy se vaše maminka pod stromečkem dojatě rozplývala nad koulí vyrobenou z novin, špejlí a kila lepidla, kterou jste pracně usmolili ve školce, je asi nadobro pryč. To ale neznamená, že byste měli rezignovat na vlastnoručně vyrobené dárky! Zvlášť pokud je jejich výroba rychlá, jednoduchá a levná (jeden magnet vás vyjde zhruba na 10 kaček). 

 

Na výrobu fotomagnetů budete potřebovat:

  • samolepicí magnetickou folii

  • fotografie v malých rozměrech

  • nůžky

 

kkk_1

 

Na začátek se trochu protáhneme. Nahrajte si na flashku nebo do mobilu fotky, které budete chtít na magnety použít, a vyražte do nejbližší drogerie Rossman nebo prodejny FOTOLAB. Ve velké většině z nich totiž najdete CEWE fotokoutek, u kterého si můžete na počkání vyvolat své fotografie. V nabídce je několik typů rozměrů i koláží. My zvolíme typ "filmový pás", protože to je přesně ten malý rozměr, který budeme na fotomagnety potřebovat (1 ks stojí 19,90).

 

jjjjjj 

 

Až budete mít teplé fotografie v kapse, vezměte to ještě přes výtvarné potřeby. V těch lépe zásobených totiž seženete samolepicí magnetickou folii. Většinou se prodávají v rozměru A4 (cena je zhruba 50,- a vystačí vám zhruba na 24 magnetů), ale koukala jsem, že na internetu je seženete i v celých rolích (to je tip pro ty, kteří chtějí doma rozjet výrobu fotomagnetů ve velkém ;)). Následující postup práce je asi jasný i tomu největšímu výtvarnému antitalentu. Celý pás fotografie nalepte na folii, obstřihněte, rozstříhejte a pak už se jen kochejte vlastními "foto" výrobky. :)

 

Čtěte také:

5 TIPŮ, jak přežít (a užít si) rodinné focení

 

IMG_20191011_134235

Zpět do obchodu