3 TIPY na šperk, který bude vaší podporou v roce 2024

BLOG - úvodní fotka (7) (1)

 

Uplynulý rok 2023 nepatřil pro mnohé z nás mezi ty nejšťastnější. Dobrou zprávou však je, že podle numerologů bude rok 2024 ve znamení čísla 8 rokem hojnosti, úspěchů a vkročení do své síly.

Já sama mám v tomto roce velké plány, které však zcela upřímně provází i veliký strach. Pokud to máte podobně, mám pro vás tři rychlé typy, jak tu svou sílu a odhodlání v novém roce podpořit právě pomocí personalizovaných šperků. 

 

1) PŘIPOMÍNEJTE SI, CO A KOHO MILUJETE

Jako fotku do šperku vyberte fotku z roku 2023 (nebo i starší), která pro vás má zvláštní význam – dělá vám největší radost, přináší krásné vzpomínky, vyvolává ve vás příjemné emoce, připomíná vám osoby, které milujete.

Je prokázáno, že i pohled na fotografii vašeho milovaného partnera či dětí zvyšuje hladinu hormonu lásky - oxytocinu. Šperk tak pro vás bude instantním zlepšovačem nálady a při pohledu na něj budete mít vždy o trochu lepší den. 😊


2) MĚJTE SVŮJ CÍL NA OČÍCH

Na ocelový přívěsek si nechte vygravírovat text, který pro vás bude motivací do nového roku.

Může jít o slovo, frázi nebo větu, která vystihuje vaše přání, touhu či cíl, kterého chcete v novém roce dosáhnout. Díky tomu budete mít svou motivaci a připomínku nejen při ruce, ale doslova na ruce.

A jaké slovo by to bylo v mém případě? Zřejmě slůvko "neboj", které má na mě příjemně uklidňující účinek a vzbuzuje ve mně víru, že vše dobře dopadne.

MŮJ TIP:  U většiny šperků na eshopu máte možnost oboustranného gravírování. Využijte zadní stranu medailonku, která není ostatním tolik na očích, na text, který bude vašim malým tajemstvím. ;)


3) DĚLEJTE RADOST

Máte ve svém okolí ženu, pro kterou nebyl rok 2023 zrovna šťastný? Vyberte jednu z předchozích možností a věnujte jí šperk, který bude příslibem, že zas bude lépe a že má vedle sebe lidi, kteří na ni myslí a mají ji mají rádi. To, že bude šperk darovaný s láskou a od vás, jeho hodnotu ještě zvýší.

Zpět do obchodu