Dárek pro vás: Gravírované náramky "miluji" a "děkuji"

Slova "miluji" a "děkuji" bychom o Vánocích měli říkat o trochu častěji než jindy. Ať už ostatním, nebo sami sobě. :)

Kopie návrhu BLOG článek (500 × 150 px) (500 × 160 px) (500 × 180 px)

 

V první řadě vám děkuji za to, jak jste úžasní že pro své blízké vymýšlíte a objednáváte láskyplné personalizované šperky, které nadělají pod stromečkem hodně radosti. Až do Vánoc jsem si pro vás ke každé objednávce nad 700,- připravila poděkování v podobě saténového gravírovaného náramku s přívěskem "miluji" nebo "děkuji", který si můžete vybrat v košíku. Náramek můžete využít jako malý vánoční dárek pro někoho, na kom vám záleží, anebo udělat radost sami sobě. :)

 

Růžový saténový náramek "miluji"


Pokud si ho necháte pro sebe...
...můžete si při jeho nošení připomínat nejen koho, ale i co všechno ve svém životě milujete. Svého muže, děti, nebo rodiče, ale třeba i svou práci, anebo (třeba v mém případě) jednoduše to, že si můžu každý večer napustit horkou vanu a ponořit se do ní s knížkou. :) 

Pokud ho někomu darujete...
...můžete někomu něžně vyjádřit cit, který se slovy někdy jen těžko popisuje. Náramek bude obdarovanému vaši lásku denně připomínat. 

3_1

 

Šedý saténový náramek "děkuji"

Pokud si ho necháte pro sebe...
...pomůže vám nezapomínat, za co jste ve svém životě vděčni, ale někdy už to berete trochu jako samozřejmost. Že jste zdraví, máte spokojené děti a krásný domov? Nezapomínejte, že pro někoho jiného to může být jen nedostižný sen. 


Pokud ho někomu darujete...
...můžete mu poděkovat za to, co pro vás dělá. Mamince za její láskyplnou péči, kamarádce za její podporu nebo třeba sestře za to, že je tu pro vás. 

4

 

Akce platí pro objednávky nad 700,-, do 24. 12 nebo do vyprodání zásob. 

Mrkněte:
VÁNOCE 2022: Dokdy objednat, aby dárky stihly dorazit pod stromeček?

Zpět do obchodu